Asia i Radek Zandeccy2014-03-31  
Kopia_145
                         Asia i Radek Zandeccy

Sam o sobie:


Pastor Radosław Zandecki, absolwent Chrześcijańskiego Instytutu Biblijnego. W 2005 r. ukończył Projekt Zakładania Zborów w ramach Kościoła Zielonoświątkowego w Polsce we współpracy z Next Level International.Dnia 27 listopada 2004 r. ordynowany na duchownego Kościoła Zielonoświątkowego i wprowadzony w urząd pastora Zboru Dobra Nowina w Wolsztynie. Człowiek wielu pasji, szczęśliwy mąż i ojciec.

Inni o mnie:


Hmm!
Radosław Zandecki to równy gość z którym można pogadać na każdy temat i to do późnych godzin nocnych. Miałem ten przywilej, że mogłem towarzyszyć Radkowi od początku Jego życiowej drogi z Jezusem Chrystusem. Przez wszystkie te lata widziałem go w roli męża i ojca, oraz lidera i pastora i tak to chyba jest, że ciekawi ludzie mają ciekawe życiorysy. Miło wspomina się okresy rozwoju, kiedy powstał i rozwijał się Kościół w Wolsztynie, powiększała się rodzina, był czas błogosławieństwa finansowego i chwile kiedy łowił taaaaką rybę. Były też sytuacje trudne, przeprowadzki, utrata najbliższych, zmiany pracy, wreszcie cała gama napięć i problemów w Kościele. Swoje w życiu przeszedł i myślę, że to łaska Boża i mądra żona sprawiły, że dzisiaj jest tym kim jest: poddany Panu, wierny w służbie, oddany ludziom, twórczy nauczyciel Słowa Bożego. Zresztą przekonajcie się sami, zachęcam- warto! 

                                                                                                    Bernard Niesporek 
                                                                                                    Kościół IN PLUS w Kuźni RaciborskiejPastora Radka Zandeckiego znamy od kilkunastu lat i jest w gronie naszych najbliższych przyjaciół. Już na samym początku naszej znajomości wywarł na nas wielkie wrażenie swoją postawą, zachowaniem, swoją wiarą, mimo, ze był to chyba najtrudniejszy czas w jego życiu i w życiu jego rodziny. Przez te wszystkie lata poznawaliśmy się w różnych okolicznościach, tych kościelnych, prywatnych, na wspólnych obozach i niezmiennie możemy stwierdzić; jest to człowiek godny zaufania, wierny naśladowca Chrystusa, wspaniały mąż, ojciec oraz wspaniały nasz przyjaciel. Jest tez zapalonym wędkarzem, który z pasją łowi wielkie ryby.                                                                                                                  
                                                                                                       Jerzy i Alicja Łazarczykowie 
                                                                                                       Pastorstwo Zboru "Nowe Życie" w Nowej SoliPastor Radek od wielu lat służy w tutejszym Kościele "Dobra Nowina". Z całą pewnością można stwierdzić , że jest lokalnym patriotą ,przykładnym mężem i ojcem. W swoim życiu przeszedł wiele prób i doświadczeń , jednak zawsze swoją ufność pokładał w Bogu. Jego serce skierowane jest ku osobom , które jeszcze nie doświadczyły osobistego spotkania z Jezusem Chrystusem. Swoją pasją o prężnie działającym Kościele , pełnym obecności Bożej zaraża innych .                                                                                                                   
                                                                                                        Agnieszka i Krzysztof